Doručení zdarma u objednávek nad 1990 Kč!
Doručení zdarma na území ČR u objednávek nad 1990 Kč!

Dětské vlásky

Víme, že všechny maminky chtějí pro své děti jen to nejlepší, a proto jsme vytvořili celou nákupní sekci našeho e-shopu pro pomoc s dětskými vlasy. Máme pro vás produkty předních značek pro péči o vlasy dětí. Pokud chcete dosáhnout toho, aby bylo mytí vlásků už od útlého věku pro vaše dítě příjemným zážitkem, vyzkoušejte kvalitní dětské šampony a kondicionéry z e-shopu Bezvavlasy.cz

Mytí vlasů vašeho novorozeného miminka je zcela bezpečné, pokud to děláte jemně a opatrně. Dětské šampony z našeho sortimentu jsou šetrné a nepálí při styku s očima, jsou velmi jemné a laskavé k citlivé dětské pokožce. Vlasová kosmetika pro starší děti je ideální pro každodenní použití. Šampony a kondicionéry pro děti mají sladkou vůni a neobsahují pokožku vysušující alkohol.

Chcete se nadobro zbavit slziček a záchvatů vzteku při každodenním rozčesáváním vlasů vašeho dítka? Vyzkoušejte kvalitní dětské hřebeny Tangle Teezers pro rozčesávání mokrých či suchých vlasů bez zadrhávání. Hřebeny mají barevné a stylové motivy a tak se zalíbí kdejaké malé princezně i neposednému raubíři.

Produkty